Hızlı İletişim

Mimari Projeleri; Tasarım, Üretim, ve Uygulama Süreçleriyle Bir Bütün Halinde Ele Alıyoruz

icon_widget_image Ömerli Mah. Kurtini Sok. No,:22 Hadımköy – Arnavutköy İstanbul / Türkiye icon_widget_image +90 (212) 771 50 50 icon_widget_image info@renove.com.tr

HİZMETLERİMİZ

Projelerinize Özel Değer
Mühendisliği

a

Mimari Uygulama

Hızla gelişen dünyada programınıza en çok örtüşen ve kimliginize en uygun yapıyı tasarlayabilmek adına talep ve gerekliliklerin belirlenmesi oldukça önemlidir. Projenin gerçekleştirilecegi alanın incelenmesi, vaziyet planı ve topografinin çıkarılması ile birlikte projenin ilk adımlarını atarız.

a

Yapım Uygulama

Projelerin hayata geçirilmesinde, șantiye yöneti- minden yasal sürecin takibine farklı bölümler ve süreçler arasında koordinasyonu sağlanır. Tasarım, satın alma, temin etme, yerleștirme ve kalan tüm süreç tecrübemiz ve öngörülerimiz sayesinde, ișverenin de takip edebileceği gerçekçi bir iș programına göre ilerler.

a

Danışmanlık

Mimarlık bütünsel olarak disiplinlerarası bir koordi- nasyon, bir süreç yönetimi ișidir. Mimarın buradaki görevi ise orkestra șefliğidir. Onunla birlikte çalan, çalıșan pek çok farklı sese sahip olmalıdır. Bunlar da iște bu uzmanlık dallarıdır.

a

Bakım ve Onarım

Dinamik ve genç bir kadroya sahip olan Renove İnșaat A.Ș., profesyonel çözümleri ve hizmetleri ile bütün mimari alanda farkını hissettirmektedir. İnșaatın her alanında gerçekleșen bütün gelișmeleri yakından takip edip, akılcı ve pratik hizmetleri ile en çok tercih edilen mimarlık firması olma yolunda ilerlemektedir.

a

Ofis Çözümleri

Senelerdir içinde bulunduğunuz “alıșılagelmiș” ofislere tepki olarak; iș hayatının bütünsel anlamda sosyal ve yașayan bir aktivite olduğuna inanıyoruz. Kișilerin bazen en basit problemi çözmek için bile bir arada olmaya ihtiyaç duyduklarını çok iyi biliyoruz. Mekânların ve kullanıcıların içinde bulun- duğu yönetimsel, zihinsel ve duygusal değișimin farkındayız.

a

Konsept Tasarım

Senelerdir içinde bulunduğunuz “alıșılagelmiș” ofislere tepki olarak; iș hayatının bütünsel anlamda sosyal ve yașayan bir aktivite olduğuna inanıyoruz. Kișilerin bazen en basit problemi çözmek için bile bir arada olmaya ihtiyaç duyduklarını çok iyi biliyoruz. Mekânların ve kullanıcıların içinde bulun- duğu yönetimsel, zihinsel ve duygusal değișimin farkındayız

Projeler

Tamamlanan
DEĞER KATTIĞIMIZ

MARKALAR

Mimari Proje Uygulamaları

Üretim kabiliyeti yüksek fabrikası ve deneyimli ekibiyle yenilikçi mimari tasarım projelerini hayata katıyoruz.
RENOVE
RENOVE, Marka değeri yüksek mimari uygulamalar için en güvenilir çözüm ortağınız…