Hızlı İletişim

Mimari Projeleri; Tasarım, Üretim, ve Uygulama Süreçleriyle Bir Bütün Halinde Ele Alıyoruz

icon_widget_image Ömerli Mah. Kurtini Sok. No,:22 Hadımköy – Arnavutköy İstanbul / Türkiye icon_widget_image +90 (212) 771 50 50 icon_widget_image info@renove.com.tr
Image Alt

About Us

Hakkında

Hikayemiz

Hikayemiz aslında 1980 yılında kurulan Dsign Endüstriyel Reklam A.Ş. portföyünde yer alan markaların ihtiyaçları doğrultusunda 2009 yılında tasarım, proje ve uygulama çalışmalarını yürütmek üzere mimarlık departmanını oluşturmamız ile başladı. Küçük bir ekip ile başladığımız çalışmalarımıza 2018 yılına kadar devam ettik.

Bu süreç içerisinde Denizbank, Sony, AGT, Adidas, Reebok, Avea, Turkcell, ING BANK, Dominos, Fiat, Click Clock, Lifecell, Iki Satır, Arçelik, Beko, LG, Ford, Pirelli, Volvo, Suzuki Ziraat Katılım ve BKE noktalarına ait konsept tasarımları, mimari ve üretim projeleri ile birlikte uygulama çalışmalarını yürüttük. Özellikle bu süre içerisinde finans, telekom, otomotiv, perakende sektörü, ofis binaları ve sanayi yapılarının tasarımı, inşaat uygulama çalışmaları ve proje yönetimi konusunda organizasyonel bir yapı kurarak bu alanlarda uzmanlaştık. Bu çalışmalar aynı zamanda gelecekte kurulacak olan Renove İnşaat A.Ş. adlı şirketimizin kuruluş alt yapısını oluşturdu. Departmanımız 2018 yılında Dsign Endüstriyel Reklam A.Ş. bünyesinden ayrılarak Dsign Group bünyesinde ayrıca yönetilen bir grup şirketi haline dönüştü. Şu an 20’nin üzerinde ki personelimiz ile birlikte günümüze kadar 500’ün üzerinde kurumsal kimlik tasarımı, konsept tasarımı, mimarlık hizmetleri ve inşaat uygulama alanlarında çalışma gerçekleştirmiş olup aynı özenle devam ettirmekteyiz.

Ekip

EKİP
PARTNER

Ali Eyidoğan

İNŞAAT MÜH. / GENEL MD.

Eşref Barış Şahin

MİMAR / PARTNER

Ezgi Eyidoğan

SAHA OPERASYON SORUMLUSU

Tahir Kahraman

SAHA OPERASYON SORUMLUSU

Davut Ateş

İDARİ VE MALİ İŞLER SORUMLUSU

Serdar Gökyokuş

İÇ MİMAR

Zeynep Ekelik

KONSTRÜKTÖR RESSAM

Yeşim Ağkoç