Hızlı İletişim

Mimari Projeleri; Tasarım, Üretim, ve Uygulama Süreçleriyle Bir Bütün Halinde Ele Alıyoruz

icon_widget_image Ömerli Mah. Kurtini Sok. No,:22 Hadımköy – Arnavutköy İstanbul / Türkiye icon_widget_image +90 (212) 771 50 50 icon_widget_image info@renove.com.tr
Image Alt

Hakkında

Hakkında

Hikayemiz

Hizmetlerimiz 2009 yılında, 1985 yılında kurulan Dsign Endüstriyel Reklam A.Ş. portföyünde yer alan global ve ulusal markaların ihtiyaçları doğrultusunda tasarım, projelendirme ve uygulama çalışmalarını yürütmek üzere mimarlık departmanını oluşturmamız ile başladı. Çalışmalarımıza 2018 yılına kadar departman olarak devam ettikten sonra grup bünyesine şirket olarak katılarak çalışmalarımıza RENOVE İnşaat ve Sanayi A.Ş. olarak devam ettik.

Bu süreç içerisinde Denizbank, Sony, AGT, Adidas, Reebok, Avea, Turkcell, ING BANK, Dominos, Fiat, Click Clock, Lifecell, Iki Satır, Arçelik, Beko, LG, Ford, Pirelli, Volvo, Suzuki Ziraat Katılım ve BKE noktalarına ait konsept tasarımları, mimari ve üretim projeleri ile birlikte uygulama çalışmalarını yürüttük. Özellikle bu süre içerisinde finans, telekom, otomotiv, perakende sektörü, ofis binaları ve sanayi yapılarının tasarımı, inşaat uygulama çalışmaları ve proje yönetimi konusunda organizasyonel bir yapı kurarak bu alanlarda uzmanlaştık. RENOVE olarak bugüne kadar 500’ün üzerinde projede kurumsal kimlik tasarımı ve uygulaması, konsept tasarım ve uygulaması, mimarlık hizmetleri ve inşaat uygulama işlerinde çalışma gerçekleştirmiş olup yolumuza devam ediyoruz. Eğer yenilenmeye yönelik bir fikriniz varsa tasarımdan, inşaata ve kurumsal kimliğinizin yeni mekanlarınıza yansıtılması için bizi her zaman arayabilirsiniz.

Ekip

EKİP
PARTNER

Ali Eyidoğan

MİMAR / PARTNER

Ezgi Eyidoğan

SAHA OPERASYON SORUMLUSU

Davut Ateş

İŞ GELİŞTİRME DİREKTÖRÜ

Kaan Murat Arslan